Novostavba bytu 2+kk 30.4 m2, Malvazinky Praha 5

1.jpg 1.jpg
8.png 8.png
peg-7076.jpg peg-7076.jpg
peg-7080.jpg peg-7080.jpg
peg-7081.jpg peg-7081.jpg

Popis nabídky

Vbloku je nápad na nekonvenční bydlení. Vbloku je vize domova, který ti umožní žít komfortně, stylově a nezávisle v žádané rezidenční čtvrti. To vše za dostupnou cenu od 2.000.000 Kč za designovou jednotku, ke které získáš obývák zdarma.

Bydlení 1+kk nebo 2+kk ti nabídnou vysoký standard bydlení a důraz na moderní interiérový design.

Jako rezident budeš mít možnost využívat všech sdílených prostor – fitness, prádelnu, společenské místnosti a centrální zahradu. Ať už pozveš sousedy na grilovačku nebo zajedeš do centra na nákupy, vše budeš mít na dosah ruky. Vbloku není průměrné ani nudné bydlení.

Nedělej kompromisy – svůj život formuješ ty!

Lokalita
Malvazinky – to je vyhledávaná lokalita v Praze 5. A proč bydlet zrovna tady? Protože je to tady skvělé. Máš to odtud všude blízko – pěšky, autem, ale i MHD. Autobusovou zastávku máš 3 minuty od domu a dostaneš se z ní MHDčkem na Anděla za 10 minut. Nebo autem za 5 minut. Pohodlnou chůzí jsi za 9 minut na metru (Na Radlické i Jinonické), nebo na tramvaji či vlakové zastávce. Všude je to kousek. Skvělé místo pro život je to ale i kvůli blízkému okolí, které nabízí maximální komfort. Zeleň, obchody, sport, to vše je ti plně k dispozici.

Vítejte vbloku.

5 Nej vbloku
cenově dostupné jednotky od 2.000.000 Kč
služby, fitness, prádelna – přímo v objektu
Atraktivní lokalita Prahy 5 - Malvazinky
perfektní dopravní dostupnost (metro, tram, bus, vlak)
nádherné výhledy na Prahu i zeleň.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Číslo zakázky 0035 Lokalita Okres Hlavní město Praha Část obce Jinonice Ulice Peroutkova Cena Cena bytu: 3 192 000 Poznámka vč. provize Rk a právnich služeb, hyposervis zdarma zajistíme
Kontaktujte nás
Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Podobné nabídky