Prodej domu v Hostouni 4+kk

dum-2b.jpg dum-2b.jpg
dum-3.jpg dum-3.jpg
dum-1c.jpg dum-1c.jpg
dum-10a.jpg dum-10a.jpg
dum-9a.jpg dum-9a.jpg
dum-prodej-22.jpg dum-prodej-22.jpg
dum-4a.jpg dum-4a.jpg
dum-5a.jpg dum-5a.jpg
dum-7b.jpg dum-7b.jpg
dum-6a.jpg dum-6a.jpg
dum-7a.jpg dum-7a.jpg
dum-8a.jpg dum-8a.jpg
dum-prodej-23.jpg dum-prodej-23.jpg
dum-prodej-25.jpg dum-prodej-25.jpg
dum-prodej-29.jpg dum-prodej-29.jpg
dum-prodej-32.jpg dum-prodej-32.jpg
dum-11a.jpg dum-11a.jpg
dum-prodej-2.jpg dum-prodej-2.jpg
dum-prodej-1.jpg dum-prodej-1.jpg
pudorys-prizemi-11.jpg pudorys-prizemi-11.jpg
pudorys-patro.jpg pudorys-patro.jpg

Popis nabídky

Prodej patrového domu 4+kk s další místností definovanou jako šatna. Jedná se o polovinu domu evidovanou na katastru nemovitostí jako samostatná bytová jednotka. V přízemí domu se jako centrální prostor nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem o výměře 36 m2, pokoj předurčený pro využití jako pracovna, technická místnost a toaleta se sprchovým koutem s přístupem z chodby za hlavními dveřmi.
Vedle pracovny se po schodech vystupuje do patra, kde jsou umístěny dva pokoje, koupelna spojená s toaletou a místnost sloužící jako šatna. Vytápění domu je řešeno podlahovým (v koupelnách) a stropním sálavým elektrickým topením. Jde o mimořádně účinný způsob vytápění, který je ekonomicky nenáročný. Ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem na 120 litrů umístěným v technické místnosti. Dům je připojený na obecní vodovod a veřejnou kanalizaci s přečerpávací jímkou. Na hranici pozemku je přiveden plyn. Pozemek náležející k této polovině o celkové výměře 514 m2 je oplocený a je na něm umístěná garáž pro dva osobní automobily. Za domem se nachází přístřešek, který je možno využít jako další parkovací stání.
Kuchyňská linka je vyrobená na míru a je osazena indukční varnou deskou, horkovzdušnou troubou (Electrolux) a myčkou (Bosch). Ze společné místnosti spojující kuchyň a obývací pokoj je přímý vstup na nezastřešenou terasu a zahradu. V obytných místnostech je laminátová podlaha, v koupelnách kvalitní dlažba.
Obec Hostouň se nachází 16 km západně od centra Prahy, v okrese Kladno ve Středočeském kraji. Žije zde přibližně 1 200 obyvatel. V posledních letech počet obyvatel obce mírně vzrůstá, hlavně díky výstavbě rodinných domů. Výhodou bydlení v obci je nepochybně i dobrá dopravní dostupnost. Pravidelné autobusové linky do Kladna, Jenče a do Prahy na Zličín zajišťují bezpečnou a plynulou dopravu. Využívat lze také vlakovou linku Hostivice – Středokluky – Praha Veleslavín. Autem to na Zličín trvá 8 minut, na letiště Václava Havla, stejně jako do Kladna cesta trvá 10 minut. V blízkosti obce je několik velkých obchodů (Lidl, Tesco, Iceland), lékárna a také čerpací stanice. Kolem obce vede několik cyklostezek například směrem na Okoř. Na dálnici D6 je to od domu 5 minut, na dálnici D7 jen 8 minut.
Obec Hostouň se může pochlubit i dostatečnou občanskou vybaveností, potřebnou pro klidné bydlení. V obci je mateřská školka, základní škola, pošta, zdravotní středisko, kulturní dům, knihovna, hostinec, obchody s potravinami, sokolovna, hřiště ale také třeba kadeřnictví a další služby.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Číslo zakázky 0113 Lokalita Obec Hostouň Ulice U Přehrady Cena Cena domu: 6 700 000
Ing.Vladimír Srp
Ing.Vladimír Srp realitní makléř 603 594 555 vladimir.srp@kwcz.cz Další nabídky makléře
Kontaktujte nás
Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Podobné nabídky