Pronájem bytu 2+1 60 m2 s balkónem a garáží Praha 4 - Podolí

obyvaci-pokoj-4.jpg obyvaci-pokoj-4.jpg
obyvaci-pokoj-3.jpg obyvaci-pokoj-3.jpg
obyvaci-pokoj-2.jpg obyvaci-pokoj-2.jpg
obyvaci-pokoj-balkon.jpg obyvaci-pokoj-balkon.jpg
balkon.jpg balkon.jpg
vyhled-z-balkonu.jpg vyhled-z-balkonu.jpg
chodba-2.jpg chodba-2.jpg
chodba.jpg chodba.jpg
kuchyn-4.jpg kuchyn-4.jpg
kuchyn-2.jpg kuchyn-2.jpg
kuchyn-3.jpg kuchyn-3.jpg
kuchyn.jpg kuchyn.jpg
pokoj.jpg pokoj.jpg
koupelna-2.jpg koupelna-2.jpg
koupelna.jpg koupelna.jpg
wc.jpg wc.jpg
garaz.jpg garaz.jpg
okoli-a-vjezd.jpg okoli-a-vjezd.jpg
schodiste.jpg schodiste.jpg
okoli.jpg okoli.jpg
vchod.jpg vchod.jpg
vjezd.jpg vjezd.jpg

Popis nabídky

Exkluzivně nabízíme k pronájmu prostorný byt 2+1 60 m2 s balkónem a garáží v Praze 4 - Podolí v 1. patře. Byt se nachází v klidné lokalitě plné zeleně poblíž Vltavy. Dostupnost na MHD je 4 minuty chůze pěšky na tramvajové zastávky, které jezdí do všech koutů Prahy. V centru jste za 10 minut. Velmi blízko jsou také Žluté lázně. Žluté lázně je areál a koupaliště v Praze-Podolí na pravém břehu Vltavy. Pro milovníky sportu nebo relaxace je 700 m vzdálený fitness a wellness v hotelu Panorama Prague.
Byt je plně zařízený, má nové dřevěné podlahy a bezpečnostní dveře. Obývací pokoj je prostorný a prosluněný s balkónem a výhledem do zeleně. V obývacím pokoji je postel pro dva a velký jídelní stůl pro 6 lidí. Kuchyň s oknem je vybavená chladničkou s mrazákem, myčkou, varnou plynovou deskou a malým jídelním stolem. Pro děti nebo studenty je k dispozici pokoj s pracovním místem s výhledem do zeleně. Koupelna má masážní vanu, pračku a koupelnový nábytek. Záchod je samostatná místnost s oknem. V prostorné chodbě se nachází vestavěná skříň. Pod bytem je k dispozici také garáž se zabezpečeným vjezdem.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Číslo zakázky 0038 Lokalita Okres Hlavní město Praha Část obce Podolí Ulice U vápenné skály Cena Cena nájmu: 18 500 / měsíc Poznámka + služby 4 500,- za měsíc
Kontaktujte nás

Podobné nabídky